University of Belgrade, Faculty of organizational sciences

Department for e-business

Home > ELAB u medijima > ELAB u jutarnjem programu RTS

ELAB u jutarnjem programu RTS

U Jutarnjem programu RTS-a 29.06.2013 emitovana je reportaža o obeležavanju 12 godina nastave elektronskog poslovanja na Univerzitetu u Beogradu.

Nastava iz oblasti elektronskog poslovanja na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu prvi put je izvedena 2001. godine. Programi specijalističkih i magistarskih studija Elektronsko poslovanje i Internet tehnologije bili su među prvima ove vrste u Evropi. U toku proteklih godina na stotine studenata završilo je magistarske, master, specijalističke i doktorske studije iz oblasti elektronskog poslovanja.

Na proslavi su prvi put predstavljeni i predlozi novih studijskih programa iz elektronskog poslovanja, u okviru kojih će studenti imati prilike da nauče tehnologije kao što su cloud computing, mobilno poslovanje, sveprisutno računarstvo i druge.